Стажування професора Могилянки в університеті Ca‘ Foscari


З 24 лютого по 11 березня 2019 р. завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр проходив стажування за програмою «Erasmus+ – Key Action 1 – International Credit Mobility» в університеті Ca‘ Foscari (Венеція, Італія). Його куратором був професор, доктор наук з палеоетнології кафедри античної історії та Близького Сходу Паоло Біаджі.

Під час стажування була можливість ознайомитись з науково-дослідною лабораторією археології Близького Сходу; методикою навчання магістрів спеціальності «Методологія дослідження археології»; з організацією роботи наукової бібліотеки університету Ca‘ Foscari та особливостями проведення археологічних підводних розкопок.

Юрій Котляр прочитав курс лекцій для студентів-магістрів «Давня історія України» та провів презентацію відеофільму «Сакральний Миколаїв».

 

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.