Стажування професора Могилянки в університеті Ca‘ Foscari

З 24 лютого по 11 березня 2019 р. завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр проходив стажування за програмою «Erasmus+ – Key Action 1 – International Credit Mobility» в університеті Ca‘ Foscari (Венеція, Італія). Його куратором був професор, доктор наук з палеоетнології кафедри античної історії та Близького Сходу Паоло Біаджі.

Під час стажування була можливість ознайомитись з науково-дослідною лабораторією археології Близького Сходу; методикою навчання магістрів спеціальності «Методологія дослідження археології»; з організацією роботи наукової бібліотеки університету Ca‘ Foscari та особливостями проведення археологічних підводних розкопок.

Юрій Котляр прочитав курс лекцій для студентів-магістрів «Давня історія України» та провів презентацію відеофільму «Сакральний Миколаїв».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.