Стажування професора Могилянки в університеті Ca‘ Foscari

З 24 лютого по 11 березня 2019 р. завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр проходив стажування за програмою «Erasmus+ – Key Action 1 – International Credit Mobility» в університеті Ca‘ Foscari (Венеція, Італія). Його куратором був професор, доктор наук з палеоетнології кафедри античної історії та Близького Сходу Паоло Біаджі.

Під час стажування була можливість ознайомитись з науково-дослідною лабораторією археології Близького Сходу; методикою навчання магістрів спеціальності «Методологія дослідження археології»; з організацією роботи наукової бібліотеки університету Ca‘ Foscari та особливостями проведення археологічних підводних розкопок.

Юрій Котляр прочитав курс лекцій для студентів-магістрів «Давня історія України» та провів презентацію відеофільму «Сакральний Миколаїв».