Стартує тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

У рамках співпраці Social work practise club та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в ЧНУ ім. П. Могили вже з 13 лютого 2019 року стартує тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» для студентів спеціальності «Соціальна робота» та «Психологія».

Серію навчальних тренінгів проводить Лада Захарова, практичний психолог, психотерапевт, викладач університету та співпрацівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Участь студентів у тренінгу надасть можливість:

– ознайомитися з місцем асистента в команді супроводу дитини, формами роботи, які має виконувати асистент;

– дізнатися в чому полягає різниця між асистентом дитини та асистентом вчителя;

– вивчити особливості дітей з різними нозологіями та симптоматикою;

– ознайомитися з формами та засобами роботи з дітьми, які мають різні особливі потреби та проаналізувати типові помилки у роботі асистента.

У процесі навчання заплановані зустрічі зі спеціалістами, які працюють з дітьми з особливими потребами (фахівці ІРЦ, педагоги та асистенти інклюзивних класів).

Кількість місць обмежена. За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Лади Германівни, або за тел.(0512) 76-92-82 чи socrob1@ukr.net