Стартує тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

У рамках співпраці Social work practise club та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в ЧНУ ім. П. Могили вже з 13 лютого 2019 року стартує тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» для студентів спеціальності «Соціальна робота» та «Психологія».

Серію навчальних тренінгів проводить Лада Захарова, практичний психолог, психотерапевт, викладач університету та співпрацівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Участь студентів у тренінгу надасть можливість:

– ознайомитися з місцем асистента в команді супроводу дитини, формами роботи, які має виконувати асистент;

– дізнатися в чому полягає різниця між асистентом дитини та асистентом вчителя;

– вивчити особливості дітей з різними нозологіями та симптоматикою;

– ознайомитися з формами та засобами роботи з дітьми, які мають різні особливі потреби та проаналізувати типові помилки у роботі асистента.

У процесі навчання заплановані зустрічі зі спеціалістами, які працюють з дітьми з особливими потребами (фахівці ІРЦ, педагоги та асистенти інклюзивних класів).

Кількість місць обмежена. За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Лади Германівни, або за тел.(0512) 76-92-82 чи socrob1@ukr.net

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77