Стартує другий набір Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади

У рамках Програми 17 міністерств, Секретаріат КМУ, Національне агентство з питань державної служби, Національна служба здоров’я України і Державне агентство резерву України запрошують на стажування 130 студентів та випускників. Стажування розпочнеться 1 квітня та триватиме до 30 червня 2019 року.

Мінекономрозвитку також відкриє свої двері для стажерів. З переліком напрямків роботи можна ознайомитись за посиланням. Стажування неоплачуване, але безцінний досвід гарантуємо.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які є студентами 3-4 курсів бакалаврату, студентами-магістрами або здобули вищу освіту не раніше 2014 року.

Заповнити онлайн-анкету необхідно за посиланням.

Кінцевий термін подання заявок: 17 березня о 23:59.

Більше інформації про Програму та етапи конкурсу тут. Про умови стажування можна прочитати тут.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.