Стартує другий набір Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади

У рамках Програми 17 міністерств, Секретаріат КМУ, Національне агентство з питань державної служби, Національна служба здоров’я України і Державне агентство резерву України запрошують на стажування 130 студентів та випускників. Стажування розпочнеться 1 квітня та триватиме до 30 червня 2019 року.

Мінекономрозвитку також відкриє свої двері для стажерів. З переліком напрямків роботи можна ознайомитись за посиланням. Стажування неоплачуване, але безцінний досвід гарантуємо.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які є студентами 3-4 курсів бакалаврату, студентами-магістрами або здобули вищу освіту не раніше 2014 року.

Заповнити онлайн-анкету необхідно за посиланням.

Кінцевий термін подання заявок: 17 березня о 23:59.

Більше інформації про Програму та етапи конкурсу тут. Про умови стажування можна прочитати тут.