Стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».


13 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Спецкурс організовано для студентів 3-4 курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» у рамках співпраці Social work practise club та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в ЧНУ ім. Петра Могили.

Серію навчальних тренінгів проводить Лада Захарова, практичний психолог, психотерапевт, викладач університету та співпрацівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, яка і розповіла про ідею виникнення курсу:

 «Вже третій рік поспіль відбувається впровадження інклюзії в освіту. Якщо в школі відкривають інклюзивний клас, то однією з обов’язкових вимог є наявність асистента вчителя – тьютора. Тому і виникла необхідність готувати таких фахівців. І школи дійсно зацікавлені в них: я вже говорила з завучем однієї з шкіл Миколаєва, і вони чекають фахівців з освітою педагогів, психологів, дефектологів і соціальних працівників на ці посади».

Також у процесі навчання відбудуться зустрічі зі спеціалістами, які працюють з дітьми з особливими потребами (фахівці ІРЦ, педагоги та асистенти інклюзивних класів). Уже є домовленість про візити до Могилянки асистентів з деяких шкіл, в яких є інклюзія.

Такі зустрічі планують проводити раз на тиждень. Участь студентів у тренінгах дозволить студентам зрозуміти місце асистента в команді супроводу дитини, вивчити особливості дітей з різними нозологіями та симптоматикою та проаналізувати типові помилки у роботі асистента.

Ряд тренінгів  проходить на базі університету, адже студенти мають змогу отримати додаткову кваліфікацію та розширити можливості працевлаштування. Спецкурс буде сертифікований Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили як розширення професійних компетенцій наших студентів. В подальшому планується впровадження даного спецкурсу у програми підвищення кваліфікації відповідних фахівців та всіх охочих.

За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Лади Германівни, або за тел.(0512) 76-92-82 чи socrob1@ukr.net

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …