Стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

13 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Спецкурс організовано для студентів 3-4 курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» у рамках співпраці Social work practise club та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в ЧНУ ім. Петра Могили.

Серію навчальних тренінгів проводить Лада Захарова, практичний психолог, психотерапевт, викладач університету та співпрацівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, яка і розповіла про ідею виникнення курсу:

«Вже третій рік поспіль відбувається впровадження інклюзії в освіту. Якщо в школі відкривають інклюзивний клас, то однією з обов’язкових вимог є наявність асистента вчителя – тьютора. Тому і виникла необхідність готувати таких фахівців. І школи дійсно зацікавлені в них: я вже говорила з завучем однієї з шкіл Миколаєва, і вони чекають фахівців з освітою педагогів, психологів, дефектологів і соціальних працівників на ці посади».

Також у процесі навчання відбудуться зустрічі зі спеціалістами, які працюють з дітьми з особливими потребами (фахівці ІРЦ, педагоги та асистенти інклюзивних класів). Уже є домовленість про візити до Могилянки асистентів з деяких шкіл, в яких є інклюзія.

Такі зустрічі планують проводити раз на тиждень. Участь студентів у тренінгах дозволить студентам зрозуміти місце асистента в команді супроводу дитини, вивчити особливості дітей з різними нозологіями та симптоматикою та проаналізувати типові помилки у роботі асистента.

Ряд тренінгів  проходить на базі університету, адже студенти мають змогу отримати додаткову кваліфікацію та розширити можливості працевлаштування. Спецкурс буде сертифікований Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили як розширення професійних компетенцій наших студентів. В подальшому планується впровадження даного спецкурсу у програми підвищення кваліфікації відповідних фахівців та всіх охочих.

За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Лади Германівни, або за тел.(0512) 76-92-82 чи socrob1@ukr.net

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили