Стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».


13 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Спецкурс організовано для студентів 3-4 курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» у рамках співпраці Social work practise club та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в ЧНУ ім. Петра Могили.

Серію навчальних тренінгів проводить Лада Захарова, практичний психолог, психотерапевт, викладач університету та співпрацівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, яка і розповіла про ідею виникнення курсу:

 «Вже третій рік поспіль відбувається впровадження інклюзії в освіту. Якщо в школі відкривають інклюзивний клас, то однією з обов’язкових вимог є наявність асистента вчителя – тьютора. Тому і виникла необхідність готувати таких фахівців. І школи дійсно зацікавлені в них: я вже говорила з завучем однієї з шкіл Миколаєва, і вони чекають фахівців з освітою педагогів, психологів, дефектологів і соціальних працівників на ці посади».

Також у процесі навчання відбудуться зустрічі зі спеціалістами, які працюють з дітьми з особливими потребами (фахівці ІРЦ, педагоги та асистенти інклюзивних класів). Уже є домовленість про візити до Могилянки асистентів з деяких шкіл, в яких є інклюзія.

Такі зустрічі планують проводити раз на тиждень. Участь студентів у тренінгах дозволить студентам зрозуміти місце асистента в команді супроводу дитини, вивчити особливості дітей з різними нозологіями та симптоматикою та проаналізувати типові помилки у роботі асистента.

Ряд тренінгів  проходить на базі університету, адже студенти мають змогу отримати додаткову кваліфікацію та розширити можливості працевлаштування. Спецкурс буде сертифікований Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили як розширення професійних компетенцій наших студентів. В подальшому планується впровадження даного спецкурсу у програми підвищення кваліфікації відповідних фахівців та всіх охочих.

За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Лади Германівни, або за тел.(0512) 76-92-82 чи socrob1@ukr.net

Події та оголошення


жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.