Стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».


13 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили стартував тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Спецкурс організовано для студентів 3-4 курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» у рамках співпраці Social work practise club та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню в ЧНУ ім. Петра Могили.

Серію навчальних тренінгів проводить Лада Захарова, практичний психолог, психотерапевт, викладач університету та співпрацівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, яка і розповіла про ідею виникнення курсу:

 «Вже третій рік поспіль відбувається впровадження інклюзії в освіту. Якщо в школі відкривають інклюзивний клас, то однією з обов’язкових вимог є наявність асистента вчителя – тьютора. Тому і виникла необхідність готувати таких фахівців. І школи дійсно зацікавлені в них: я вже говорила з завучем однієї з шкіл Миколаєва, і вони чекають фахівців з освітою педагогів, психологів, дефектологів і соціальних працівників на ці посади».

Також у процесі навчання відбудуться зустрічі зі спеціалістами, які працюють з дітьми з особливими потребами (фахівці ІРЦ, педагоги та асистенти інклюзивних класів). Уже є домовленість про візити до Могилянки асистентів з деяких шкіл, в яких є інклюзія.

Такі зустрічі планують проводити раз на тиждень. Участь студентів у тренінгах дозволить студентам зрозуміти місце асистента в команді супроводу дитини, вивчити особливості дітей з різними нозологіями та симптоматикою та проаналізувати типові помилки у роботі асистента.

Ряд тренінгів  проходить на базі університету, адже студенти мають змогу отримати додаткову кваліфікацію та розширити можливості працевлаштування. Спецкурс буде сертифікований Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили як розширення професійних компетенцій наших студентів. В подальшому планується впровадження даного спецкурсу у програми підвищення кваліфікації відповідних фахівців та всіх охочих.

За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Лади Германівни, або за тел.(0512) 76-92-82 чи socrob1@ukr.net

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …