Стартував конкурс українсько-латвійських науково-дослідних проєктів


МОН та  Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки 18 березня оголосили старт конкурсу спільних українсько-латвійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 рр. Про це повідомляє офіційний сайт Міносвіти. Цей конкурс проводиться серед будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ обох країн..

Пріоритетними напрями у роботах є:

  • Енергетика та енергоефективність;
  • Екологія та раціональне природокористування, включаючи морські дослідження, зокрема дослідження забруднення акваторій морів хімічними речовинами та мікропластиком;
  • Нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань, дослідження в галузі біотехнології, біоінженерії та генетики;
  • Нові матеріали;
  • Суспільні та гуманітарні науки.

Організатори розглядатимуть тільки ті заявки, що оформлені відповідно до зазначених вимог та були надіслані вчасно. Про вимоги та правила оформлення заявок, адресу та способи їх надсилання можна ознайомитися на сайті МОН.

Керівники та основні учасники проєктів можуть подавати кілька заявок. Однак керівники не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проєктом.

Прийом заявок триває до 18 травня 2020 року.

Дізнатися деталі можна за посиланням.

обкладинка і в текст.png

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).