Стартував ІІІ Раунд Міждисциплінарних Європейських студій з безпеки водних ресурсів

1.jpg

Стартував ІІІ Раунд Міждисциплінарних Європейських студій «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку» у рамках Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне, що виконується кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили.

2.png

Координатор проєкту, професор кафедри екології Олена Мітрясова у вступному слові повідомила, що Модуль охоплює такі питання: основні характеристики водних ресурсів; якість води, зміна клімату; інтегроване управління водними ресурсами; водна політика та законодавство, а також стратегії екологічної політики країн-членів ЄС.

3.jpg

У 2021 році формат Модуля дистанційний і буде відбуватись у форматі ZOOM, що дозволить залучити учасників з багатьох регіонів, університетів, установ, громадських організацій України з таких міст: Кам’янець-Подільський, Мукачеве, Вінниця, Рівне, Львів, Чернівці, Запоріжжя, Київ, Умань, Суми, Харків, Кременчуг, Херсон, Миколаїв.

4.png

З вітальним словом до учасників звернулись керівник управління екології і природних ресурсів облдержадміністрації Миколаївської області Дмитро Мац і начальник відділу техногенної безпеки Регіонального офісу водних ресурсів Руслан Туз. Вони окреслили основні вузлові проблеми водних ресурсів регіону та підкреслили значимість вивчення і дослідження питань безпеки водних ресурсів.

5.jpg

Стартову зустріч було присвячено темі «Значення Європейського Союзу у міжнародних природоохоронних взаємовідносинах». Презентував питання теми старший викладач кафедри екології, відповідальний виконавець проєкту Євген Безсонов.

Діалоги учасників розгорнулись біля питань формування природоохоронного фундаменту ЄС, місця ЄС у міжнародному екологічному праві, інституцій ЄС у природоохоронній сфері та правового забезпечення концепції сталого розвитку на прикладі ЄС.

Команда проєкту висловила надію, що зміст і формат його реалізації нададуть його учасникам нових професійних знань і стануть міцним імпульсом для подальшого вивчення і дослідження питань безпеки водних ресурсів у світлі концепції сталого розвитку.