Стартувала ювілейна V Спартакіада ЧНУ імені Петра Могили серед студентів факультетів

19 жовтня 2021 року розпочалася ювілейна V Спартакіада Чорноморського національного університету імені Петра Могили серед студентів факультетів. Триватиме вона до 1 листопада 2021 року, коли судді визначать головного переможця – факультет із найкращою фізичною підготовкою.

Студенти будуть змагатися в 7 видах спорту – бадмінтоні, настільному тенісі, шахах, волейболі, баскетболі, кросфіті, плаванні.

У Спартакіаді беруть участь здобувачі освіти 6 факультетів Могилянки: медичного інституту, факультету філології, факультету економічних наук, факультету комп’ютерних наук,  факультету політичних наук, юридичного факультету.

Головний суддя Спартакіади серед студентів факультетів – Оксана Петренко, майстер спорту, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили.

Для змагання з кожного виду спорту є свій суддя – тренер-викладач фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

19 жовтня в спортивній залі № 1 Могилянки відбулися змагання з першого виду спорту – бадмінтону, суддею був Олег Конопляник, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

Перше місце виборола команда факультету комп’ютерних наук.

20 жовтня в спортивній залі університету студенти боролися за першість із настільного тенісу, а суддівство виконували старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Олег Конопляник та доцент (б.в.з.) кафедри олімпійського та професійного спорту Карен Абрамов.

Перемогу отримала команда юридичного факультету.

Вітаємо переможців!

Командам усіх факультетів бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Нагадуємо про графік V Спартакіади ЧНУ імені Петра Могили: