Стартувала Школа прес-секретаря


12 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала чергова Школа прес-секретарів, ідея створення  якої належить керівнику Миколаївської облдержадміністрації, Олексію Савченко.

Раніше, в липні 2018 року, успішно завершила навчання перша група прес-секретарів, серед яких були представники об’єднаних територіальних громад. Цього ж разу для проходження курсузапросили представників районних державних адміністрацій.

Школа прес-секретаря виступає вагомим чинником у створенні  різнорівневої системи комунікацій на рівні громад. Ярослав Індіков,  радник голови Миколаївської облдержадміністрації та один з ініціаторів цієї школи, стверджує, що події, які відбуваються в центрах (Миколаєві, чи на рівні  всеукраїнських ЗМІ – в Києві), постійно висвітлюються. А ті, які відбуваються у віддаленій місцевості, не завжди потрапляють до центральних ЗМІ.

«Тому ми вирішили, що слід побудувати систему, за якої самі люди будуть розповідати про те, що відбувається у них на місцях. А ми, зі свого боку, зможемо надати їм організаційну, методичну та навчальну допомогу», – говорить Ярослав Індіков.

Цього разу вирішили змінити двомісячну підготовку на інтенсивний практичний курс навчання, який триватиме кілька днів. Також на учасників курсу чекає опрацювання теоретичних питань та домашні завдання. У разі успішного проходження Школи слухачі отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …