Стартувала Школа прес-секретаря


12 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала чергова Школа прес-секретарів, ідея створення  якої належить керівнику Миколаївської облдержадміністрації, Олексію Савченко.

Раніше, в липні 2018 року, успішно завершила навчання перша група прес-секретарів, серед яких були представники об’єднаних територіальних громад. Цього ж разу для проходження курсузапросили представників районних державних адміністрацій.

Школа прес-секретаря виступає вагомим чинником у створенні  різнорівневої системи комунікацій на рівні громад. Ярослав Індіков,  радник голови Миколаївської облдержадміністрації та один з ініціаторів цієї школи, стверджує, що події, які відбуваються в центрах (Миколаєві, чи на рівні  всеукраїнських ЗМІ – в Києві), постійно висвітлюються. А ті, які відбуваються у віддаленій місцевості, не завжди потрапляють до центральних ЗМІ.

«Тому ми вирішили, що слід побудувати систему, за якої самі люди будуть розповідати про те, що відбувається у них на місцях. А ми, зі свого боку, зможемо надати їм організаційну, методичну та навчальну допомогу», – говорить Ярослав Індіков.

Цього разу вирішили змінити двомісячну підготовку на інтенсивний практичний курс навчання, який триватиме кілька днів. Також на учасників курсу чекає опрацювання теоретичних питань та домашні завдання. У разі успішного проходження Школи слухачі отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77