Стартувала Школа прес-секретаря


12 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала чергова Школа прес-секретарів, ідея створення  якої належить керівнику Миколаївської облдержадміністрації, Олексію Савченко.

Раніше, в липні 2018 року, успішно завершила навчання перша група прес-секретарів, серед яких були представники об’єднаних територіальних громад. Цього ж разу для проходження курсузапросили представників районних державних адміністрацій.

Школа прес-секретаря виступає вагомим чинником у створенні  різнорівневої системи комунікацій на рівні громад. Ярослав Індіков,  радник голови Миколаївської облдержадміністрації та один з ініціаторів цієї школи, стверджує, що події, які відбуваються в центрах (Миколаєві, чи на рівні  всеукраїнських ЗМІ – в Києві), постійно висвітлюються. А ті, які відбуваються у віддаленій місцевості, не завжди потрапляють до центральних ЗМІ.

«Тому ми вирішили, що слід побудувати систему, за якої самі люди будуть розповідати про те, що відбувається у них на місцях. А ми, зі свого боку, зможемо надати їм організаційну, методичну та навчальну допомогу», – говорить Ярослав Індіков.

Цього разу вирішили змінити двомісячну підготовку на інтенсивний практичний курс навчання, який триватиме кілька днів. Також на учасників курсу чекає опрацювання теоретичних питань та домашні завдання. У разі успішного проходження Школи слухачі отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …