Стартувала реєстрація на інфотиждень програми Еразмус+

На сайт МОН повідомляється, що з 4 до 8 листопада 2019 року в Україні проходитиме інформаційний тиждень Еразмус+, де йтиметься про особливості участі в цій міжнародній програмі. Заходи зацікавлять студентів та випускників вишів, освітніх управлінців, представників громадських організацій та місцевої влади, які хочуть отримати грант для втілення ідей. Реєстрація триватиме до 25 жовтня за посиланням.

Оскільки торік Україна отримала окреме вікно для фінансування в Еразмус+, уже 2020 року українські дослідники матимуть більше шансів на отримання гранту. Щоб претенденти краще розуміли особливості участі та можливості Програми, для них проведуть низку тренінгів. Там можна буде зустрітися з потенційними міжнародними партнерами та дізнатися про досвід учасників, які вже втілюють проекти.

Для університетів та інших організацій, які вже працюють над проектами за напрямами Еразмус+, проведуть заходи з підтримки. Долучитися до них також буде корисно тим, хто хоче отримати грант для обміну на навчання, практику, викладання, підвищення кваліфікації, стипендію в магістратуру тощо.

Участь у навчальних тренінгах безкоштовна. Ознайомитися з програмою тижня можна тут.

Організатором є Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).