Стартувала програма “STOPDISCRIMI”


В рамках реалізації проекту “Миколаїв – місто рівності” стартувала програма “STOPDISCRIMI”для тих, хто зіткнувся або піддається дискримінації. В рамках цієї програми розпочали свою роботу 5 груп, сформованих на основі різних видів дискримінації: гендерної (статевої) дискримінації, сексизму, расової дискримінації, дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, ейджизму (дискримінації за віком), ейблізму (дискримінація людей з хронічними захворюваннями та інвалідністю).

На фото робота групи з питань етнічної дискримінації з представниками Ромського суспільства “Романі Бахт”. В процесі заняття учасники в дружній атмосфері переглядали фільм, що розкриває проблему дискримінації, ділилися почуттями і ситуаціями з власного життєвого досвіду і обговорювали способи їх вирішення. У групах з’являється можливість отримати психологічну та емоційну підтримку в колі однодумців.

Робота груп буде проходити протягом березня-квітня, а також плануються тренінг «Технології створення цивільних правозахисних організацій” та зустріч з юристом на тему «Правові аспекти захисту прав і свобод людини в Україні». Участь безкоштовна. Охочі взяти участь можуть приєднатися, зареєструвавшись за посиланням.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).