Стартувала командна гра для студентів спеціальності “Геодезія та землеустрій”

22 березня 2021 року стартувала командна гра для студентів спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”. Змагання проводиться за підтримки викладачів кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили та низки підприємств: Миколаївської регіональної філії ДП «Центру державного земельного кадастру», ТОВ «Земельно-архітектурне бюро», ФОП Ніколау Георгій Валентинович, ФОП Малашина Лідія Петрівна.

У грі за бажанням мають змогу взяти участь студенти 1-5 курсів. Наразі сформовано 5 команд (по 6 осіб у кожній):

• Юні проектанти (капітан команди Горгоц Аліна)
  • Geonik (капітан – Гусєв Микола)
  • Рекогностувальці (капітан – Малявін Леонід)
  • Параллакс (капітан – Волик Тетяна)
  • Геопортал (капітан – Бутенко Анна)

Головна мета заходу – отримання навичок проєктної діяльності у сфері землеустрою під час проведення землевпорядних робіт та поглиблення професійних знань. Учасники команд за результатами проведених ними геодезичних та землевпорядних робіт подають свої проєкти землеустрою членам журі.

Оцінювати роботи команд буде професійне журі:

1. почесний землевпорядник, ст. викладач Мась Андрій Юльянович
  2. д.е.н., професор Лазарєва Олена Володимирівна
  3. к.г.н., доцент Смирнова Світлана Михайлівна
  4. Букіна Тетяна Юріївна – інженер-землевпорядник ТОВ “Югземсервіс”
  5. Ліпчук Максим Богданович – інженер-геодезист ФОП Матвєєв Євген Анатолійович

Засідання комісії та презентація доповідей членів команд відбудеться 27 травня 2021 року о 14:00 в ауд. 10-203.