Стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне у Брюсселі

29 листопада 2018 р. у Брюсселі відбулась стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне.

У заході взяло участь близько 250 представників понад 45 країн світу.

Захід було проведено у форматі семінару та роботи за секціями, де представники організацій презентували свої проекти, обговорювали загальні принципи та специфіку керування проектами.

Україна активно представила широку географію проектів: Львів, Чернівці, Суми, Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ. Цього року переможцями програми Жана Моне стали 14 проектів з України, серед яких і наш університет. Проект ЧНУ імені Петра Могили представляла професор кафедри екології Олена Мітрясова.

На зустрічі панувала атмосфера конструктивних, продуктивних діалогів та позитивних вражень.

Сподіваємось, що Проект надасть його учасникам та слухачам Модулю нових професійних компетенцій у сфері екологічних знань, а саме про безпеку водних ресурсів крізь призму кращих європейських практик.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили