Стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне у Брюсселі

29 листопада 2018 р. у Брюсселі відбулась стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне.

У заході взяло участь близько 250 представників понад 45 країн світу.

Захід було проведено у форматі семінару та роботи за секціями, де представники організацій презентували свої проекти, обговорювали загальні принципи та специфіку керування проектами.

Україна активно представила широку географію проектів: Львів, Чернівці, Суми, Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ. Цього року переможцями програми Жана Моне стали 14 проектів з України, серед яких і наш університет. Проект ЧНУ імені Петра Могили представляла професор кафедри екології Олена Мітрясова.

На зустрічі панувала атмосфера конструктивних, продуктивних діалогів та позитивних вражень.

Сподіваємось, що Проект надасть його учасникам та слухачам Модулю нових професійних компетенцій у сфері екологічних знань, а саме про безпеку водних ресурсів крізь призму кращих європейських практик.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77