Стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне у Брюсселі

29 листопада 2018 р. у Брюсселі відбулась стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне.

У заході взяло участь близько 250 представників понад 45 країн світу.

Захід було проведено у форматі семінару та роботи за секціями, де представники організацій презентували свої проекти, обговорювали загальні принципи та специфіку керування проектами.

Україна активно представила широку географію проектів: Львів, Чернівці, Суми, Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ. Цього року переможцями програми Жана Моне стали 14 проектів з України, серед яких і наш університет. Проект ЧНУ імені Петра Могили представляла професор кафедри екології Олена Мітрясова.

На зустрічі панувала атмосфера конструктивних, продуктивних діалогів та позитивних вражень.

Сподіваємось, що Проект надасть його учасникам та слухачам Модулю нових професійних компетенцій у сфері екологічних знань, а саме про безпеку водних ресурсів крізь призму кращих європейських практик.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!