Стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне у Брюсселі

29 листопада 2018 р. у Брюсселі відбулась стартова зустріч координаторів проектів Еразмус+ та Жана Моне.

У заході взяло участь близько 250 представників понад 45 країн світу.

Захід було проведено у форматі семінару та роботи за секціями, де представники організацій презентували свої проекти, обговорювали загальні принципи та специфіку керування проектами.

Україна активно представила широку географію проектів: Львів, Чернівці, Суми, Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ. Цього року переможцями програми Жана Моне стали 14 проектів з України, серед яких і наш університет. Проект ЧНУ імені Петра Могили представляла професор кафедри екології Олена Мітрясова.

На зустрічі панувала атмосфера конструктивних, продуктивних діалогів та позитивних вражень.

Сподіваємось, що Проект надасть його учасникам та слухачам Модулю нових професійних компетенцій у сфері екологічних знань, а саме про безпеку водних ресурсів крізь призму кращих європейських практик.