Стартова зустріч (Kick-off Meeting) проєкту Еразмус+ «Дистанційна освіта майбутнього: найкращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринок праці» (DEFEP)

Офіційне відкриття проєкту Еразмус+ за напрямком Розвиток потенціалу вищої освіти «Дистанційна освіта майбутнього: найкращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринок праці» (DEFEP) відбулося 3-6 квітня 2023 р. у гібридному форматі.

Презентація проєкту та учасників пройшла 3 квітня 2023 року. У цей день вітальні промови  від проєктного офіцера ЕАСЕА Росальби Нарделлі та очільниць Національного Еразмус+ офісу в Україні та в Молдові Світлани Шитікової та Клаудії Мелінте лунали у стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Продовження зустрічі для обговорення організаційних питань відбулося 5-6 квітня у гібрідному форматі в Уманському національному університеті садівництва.

Трохи про проєкт: грандхолдером і координатором проєкту DEFEP є Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Проєкт об’єднав 11 університетів України, Молдови та Італії, зокрема: Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Університет Саарланда, Університет імені Короля Хуана Карлоса, Університет Палермо, Молдавський державний університет, Технічний університет Молдови, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний університет «Чернігівська політехніка», Уманський національний університет садівництва, Львівський національний університет природокористування та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

З програмою зустрічі можна ознайомитися за посиланням.