Стартап Могилянки «HomeMappy» взяв участь у зустрічі Polish-Ukrainian Start Up Bridge

З 14 по 16 вересня 2019 року у Києві пройшла зустріч Polish -Ukrainian Start Up Bridge, куди було запрошено стартап ЧНУ ім. Петра Могили «HomeMappy».

«Home Mappy» – це додаток, створений для допомоги людям зі слабким зором. Людина, що погано бачить, натискає кнопку та каже, що потрібно знайти. Потім камерою обводить кімнату, а додаток каже, де знаходиться предмет і як до нього дістатись.

Студенти факультету комп’ютерних наук Артем Шевченко та Ірина Сімакова відвідали захід, де запрошені експерти розповідали про те, як правильно зацікавити інвесторів у своїй розробці. Ця зустріч проходила з метою підготовки стартапів до Kyiv Tech Hub 2019 – конкурсу стартапів, який пройде 3 жовтня цього року, де фіналісти будуть боротися за увагу інвесторів та грошовий приз.

Нагадаємо, що раніше команда «Home Mappy» виграла поїздку на конференцію у Польщі від Polish-Ukrainian Startup Bridge. Під час Всеукраїнського фестивалю інновацій, що відбувся у Києві 16 травня, команда студентів Могилянки представила стартап «HomeMappy». Не зважаючи на те, що у своїй секції IT-Eureka вони зайняли третє місце, Polish-Ukrainian Startup Bridge нагородила команду сертифікатом на поїздку на конференцію в Польщу.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).