Стартап Могилянки «HomeMappy» взяв участь у зустрічі Polish-Ukrainian Start Up Bridge


З 14 по 16 вересня 2019 року у Києві пройшла зустріч Polish -Ukrainian Start Up Bridge, куди було запрошено стартап ЧНУ ім. Петра Могили «HomeMappy».

«Home Mappy» – це додаток, створений для допомоги людям зі слабким зором. Людина, що погано бачить, натискає кнопку та каже, що потрібно знайти. Потім камерою обводить кімнату, а додаток каже, де знаходиться предмет і як до нього дістатись.

Студенти факультету комп’ютерних наук Артем Шевченко та Ірина Сімакова відвідали захід, де запрошені експерти розповідали про те, як правильно зацікавити інвесторів у своїй розробці. Ця зустріч проходила з метою підготовки стартапів до Kyiv Tech Hub 2019 – конкурсу стартапів, який пройде 3 жовтня цього року, де фіналісти будуть боротися за увагу інвесторів та грошовий приз.

Нагадаємо, що раніше команда «Home Mappy» виграла поїздку на конференцію у Польщі від Polish-Ukrainian Startup Bridge. Під час Всеукраїнського фестивалю інновацій, що відбувся у Києві 16 травня, команда студентів Могилянки представила стартап «HomeMappy». Не зважаючи на те, що у своїй секції IT-Eureka вони зайняли третє місце, Polish-Ukrainian Startup Bridge нагородила команду сертифікатом на поїздку на конференцію в Польщу.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут