Стартап команди ЧНУ імені Петра Могили «HomeMappy» посів 1 перше місце на Think Big Online Boot Camp


З 27 квітня по 4 травня відбувся безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp.

Think Big Online Boot Camp – це інтенсивна тижнева програма для стартапів з менторами Кремнієвої долини. Така програма, це унікальний шанс, адже усі відібрані стартапи були індивідуально розібрані фахівцями з реальної експертизи на ринку США.

Стартап команди ЧНУ імені Петра Могили «HomeMappy» посів 1 перше місце на Think Big Online Boot Camp.

Основна мета розробки HomeMappy – допомогти людям зі слабким зором або обмеженими можливостями легко знаходити предмети у своєму будинку. Застосунок розпізнає об’єкт і за допомогою голосового супроводу може довести людину до необхідного місця. До складу команди входять студенти різних спеціальностей ЧНУ імені Петра Могили, а саме: Ірина Сімакова, Артем Шевченко, Яна Тараненко, Костянтин Плюснин, Руслан Чернявський, Сергій Рибченко, Дмитро Чумаченко, Святослав Лінчевський. Ментор команди від ЧНУ імені Петра Могили – старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії, Іван Бурлаченко.

«Емоції та враження переповнюють! Отримала море позитивних переживань, що мала персональну менторську підтримку від людини, яка, здається розуміє твій проєкт краще за тебе, дає підказки, ставить правильні запитання. Це дуже корисно, отримати такий фідбек. Цей Boot Camp стане справжньою поворотною точкою в житті нашого проєкту!», – ділиться враженнями одна з учасниць.

Варто зазначити, що одними з менторів та професійних інструкторів Think Big Online Boot Camp були:

  • Кріс Баррі, Co-СЕО USMAC & serial entrepreneur. На його рахунку вже є 6 стартапів і 2 екзіти: Industry Fellow та UC Berkeley;
  • Альфредо Кополла, інший Co-СЕО USMAC & serial entrepreneur. На його досвіді вже є 2 стартапи та 1 екзіт — Kauffman Fast Trac.

Всього в онлайн курсі для стартапів узяли участь понад 120 професіоналів, котрі допомагали дослідити ринок США та стартап-екосистему країни.

Think Big Online Boot Camp завершився з крутими результатами для команд та з більшим розумінням, як стартапам вийти на ринок США та на що звертають увагу інвестори Кремнієвої долини.

Вітаємо команду ЧНУ імені Петра Могили з перемогою!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …