Лекція від Lana Berglund в рамках проекту «Україна – Норвегія: перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні»

ЧНУ імені Петра Могили – єдиний навчальний заклад Миколаєва, який бере участь у реалізації проекту «Україна – Норвегія: перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні».

Перепідготовка відбувається в зручний позаробочий час за участі психологів та компетентних спікерів, зокрема, закордонних.  Lana Berglund  – експерт з Норвегії, протягом двох занять ділилася досвідом зі слухачами щодо життя в цій європейській країні, ведення в ній бізнесу, здобуття освіти тощо. Наразі Lana Berglund  працює в одному з університетів Норвегії, однак, має великий досвід роботи в соціальних та бізнесових проектах.

Варто зауважити, що під час навчання військовий отримає теоретичні і практичні навички написання власного сайту та роботи з ним в Інтернеті. Після закінчення професійної перепідготовки всім слухачам будуть видані диплом університету NORD (Норвегія) та сертифікат Чорноморського Національного університету ім. П. Могили.

Нагадаємо, що 21 травня 2018 року відбувся урочистий випуск групи з 36 осіб, які пройшли в ЧНУ ім. Петра Могили курси підвищення кваліфікації за напрямом «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла». Наступна група завершить своє навчання у грудні.