Старший викладач кафедри Соціальної роботи ЧНУ ім. Петра Могили – одна з амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу – 2020»


Старший викладач кафедри Соціальної роботи ЧНУ ім. Петра Могили Любов Полторак стала однією з амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу – 2020» в Миколаївському регіоні.

Проєкт організовує Фундація прав людини в 10 регіонах України. Фундація працює з 2001 року. З 2014 року ключовими напрямами роботи є захист прав жінок з акцентом на інтересах внутрішньо переміщених осіб.

Любов Полторак –  кандидат педагогічних наук, арт-терапевт, старший викладач кафедри Соціальної роботи ЧНУ ім. Петра Могили.

Любов Полторак

До необхідності роботи у цьому напрямку Любов підштовхнув зроблений нею репост статті про труднощі материнства, який викликав чималі дискусії замість солідарності та підтримки. Така реакція людей дала зрозуміти, що тема реального материнства є табуйованою у нашому суспільстві. Це призводить до того, що велика кількість жінок залишаються без елементарної підтримки через те, що бояться говорити про труднощі, які їм трапилися.

За підтримки однодумців пані Любові вдалося запровадити тематичні зустрічі із мамами свого району, де вони можуть вільно говорити про важливе, дізнаватися нову інформацію про себе, про побудову стосунків, про дитячу психологію і, в решті решт, просто приділити увагу собі.

«У межах цього ж проекту я ділюся своїми думками про материнство, виховання дітей, моментами зі свого життя на своїй Інстаграм-сторінці @liubovpoltorak. Тут же ви можете знайти інформацію про заходи, які ми проводимо.
Моя основна професійна діяльність пов’язана із роботою на кафедрі Соціальної роботи у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. Це діяльність, яка надихає, стимулює та розвиває. Це діяльність, яка завжди тісно переплітається із соціальними проектами та цікавими ідеями. Кожного року ми зі студентами реалізуємо цікаві соціально важливі проекти різного спрямування.
І для мене дуже круто спостерігати, що отримані ними знання реалізуються на практиці»
, – зазначає Любов Полторак.

У проєкті «Голос жінки має силу – 2020» окреслює свою головну мету – привернути увагу населення до проблем, з якими зустрічаються мами: соціальною ізольованістю, втратою можливості на самореалізацію, відсутністю психологічної та емоційної підтримки, фінансовою залежністю, відсутністю достовірної чесної інформації про материнство. А також – спонукати фахівців допоміжних спеціальностей розвивати роботу у цьому напрямку.

Бажаємо пані Любові продуктивної діяльності у заданому напрямі!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …