Старший викладач кафедри Соціальної роботи ЧНУ ім. Петра Могили – одна з амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу – 2020»


Старший викладач кафедри Соціальної роботи ЧНУ ім. Петра Могили Любов Полторак стала однією з амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу – 2020» в Миколаївському регіоні.

Проєкт організовує Фундація прав людини в 10 регіонах України. Фундація працює з 2001 року. З 2014 року ключовими напрямами роботи є захист прав жінок з акцентом на інтересах внутрішньо переміщених осіб.

Любов Полторак –  кандидат педагогічних наук, арт-терапевт, старший викладач кафедри Соціальної роботи ЧНУ ім. Петра Могили.

Любов Полторак

До необхідності роботи у цьому напрямку Любов підштовхнув зроблений нею репост статті про труднощі материнства, який викликав чималі дискусії замість солідарності та підтримки. Така реакція людей дала зрозуміти, що тема реального материнства є табуйованою у нашому суспільстві. Це призводить до того, що велика кількість жінок залишаються без елементарної підтримки через те, що бояться говорити про труднощі, які їм трапилися.

За підтримки однодумців пані Любові вдалося запровадити тематичні зустрічі із мамами свого району, де вони можуть вільно говорити про важливе, дізнаватися нову інформацію про себе, про побудову стосунків, про дитячу психологію і, в решті решт, просто приділити увагу собі.

«У межах цього ж проекту я ділюся своїми думками про материнство, виховання дітей, моментами зі свого життя на своїй Інстаграм-сторінці @liubovpoltorak. Тут же ви можете знайти інформацію про заходи, які ми проводимо.
Моя основна професійна діяльність пов’язана із роботою на кафедрі Соціальної роботи у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. Це діяльність, яка надихає, стимулює та розвиває. Це діяльність, яка завжди тісно переплітається із соціальними проектами та цікавими ідеями. Кожного року ми зі студентами реалізуємо цікаві соціально важливі проекти різного спрямування.
І для мене дуже круто спостерігати, що отримані ними знання реалізуються на практиці»
, – зазначає Любов Полторак.

У проєкті «Голос жінки має силу – 2020» окреслює свою головну мету – привернути увагу населення до проблем, з якими зустрічаються мами: соціальною ізольованістю, втратою можливості на самореалізацію, відсутністю психологічної та емоційної підтримки, фінансовою залежністю, відсутністю достовірної чесної інформації про материнство. А також – спонукати фахівців допоміжних спеціальностей розвивати роботу у цьому напрямку.

Бажаємо пані Любові продуктивної діяльності у заданому напрямі!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …