Старший викладач кафедри історії Наталія Шевченко взяла участь у круглому столі до Міжнародного дня прав людини

Заступник декана факультету політичних наук, к.і.н., старший викладач кафедри історії Наталія Шевченко 10 грудня 2021 року взяла участь у круглому столі присвяченому Міжнародному дню прав людини.

Захід було організовано Національною службою посередництва і примирення в Миколаївській області. Під час круглого столу, було розглянуто основні пункти Загальної декларації прав людини в 1948 році та визначено її вплив на формування законодавства різних країн світу.

Також зроблено декілька доповідей, які висвітлюють питання механізмів забезпечення прав людини, історії становлення законодавства, яке регулює трудові відносини та рівний доступ до праці в Україні та світі. Зокрема, Наталія Шевченко зазначила про історію боротьби за права жінок в Україні та звернула увагу на доступ до праці жінок ХІХ – на початку ХХ століття, особливо правничих професій – адвоката та нотаріуса.

Серед важливим питань круглого столу, був аналіз мобінгу в трудових відносинах та визначення  повноважень і функцій Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області, а також ролі профспілок у захисті прав працівників, особливо, у період пандемії.