Стародубцев Сергій Геннадійович


Кандидат медичних наук,
доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації
Факультету фізичного виховання т спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

 

 Освіта та професійний шлях

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» (1990 р., кваліфікація лікар).

З 2018 р. – доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації ЧНУ імені Петра Могили.

Навчальні дисципліни: «Основи науково-практичного процесу оптимізації системи з фізичної терапії та ерготерапії», «Психофізіологія в умовах фізичної реабілітації», «Реабілітаційні технології в умовах активної рухової діяльності», «Сучасні медико-біологічні методи відновлення функціонального стану людини у фізичній культурі, спорті та реабілітації», «Фізична реабілітація при порушеннях функціонального стану органіму людини», «Психотерапія спортсменів, хворих та інвалідів».

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1999 р. – присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Кардіологія»;

2005 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри загальної практики – сімейної медицини.

 

Стажування

2018 р. – підвищення кваліфікації у Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія» з циклу «Сучасні тенденції розвитку педагогіки і психології вищої школи. Новітні технології навчання і виховання. Удосконалення педагогічної майстерності у системі вищої медичної освіти».

Коло наукових інтересів: кардіологія.

 

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77