Стародубцев Сергій Геннадійович


Кандидат медичних наук,
доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації
Факультету фізичного виховання т спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

 

 Освіта та професійний шлях

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» (1990 р., кваліфікація лікар).

З 2018 р. – доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації ЧНУ імені Петра Могили.

Навчальні дисципліни: «Основи науково-практичного процесу оптимізації системи з фізичної терапії та ерготерапії», «Психофізіологія в умовах фізичної реабілітації», «Реабілітаційні технології в умовах активної рухової діяльності», «Сучасні медико-біологічні методи відновлення функціонального стану людини у фізичній культурі, спорті та реабілітації», «Фізична реабілітація при порушеннях функціонального стану органіму людини», «Психотерапія спортсменів, хворих та інвалідів».

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1999 р. – присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Кардіологія»;

2005 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри загальної практики – сімейної медицини.

 

Стажування

2018 р. – підвищення кваліфікації у Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія» з циклу «Сучасні тенденції розвитку педагогіки і психології вищої школи. Новітні технології навчання і виховання. Удосконалення педагогічної майстерності у системі вищої медичної освіти».

Коло наукових інтересів: кардіологія.

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.