Стародубцев Сергій Геннадійович


Кандидат медичних наук,
доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації
Факультету фізичного виховання т спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

 

 Освіта та професійний шлях

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа» (1990 р., кваліфікація лікар).

З 2018 р. – доцент кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації ЧНУ імені Петра Могили.

Навчальні дисципліни: «Основи науково-практичного процесу оптимізації системи з фізичної терапії та ерготерапії», «Психофізіологія в умовах фізичної реабілітації», «Реабілітаційні технології в умовах активної рухової діяльності», «Сучасні медико-біологічні методи відновлення функціонального стану людини у фізичній культурі, спорті та реабілітації», «Фізична реабілітація при порушеннях функціонального стану органіму людини», «Психотерапія спортсменів, хворих та інвалідів».

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1999 р. – присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Кардіологія»;

2005 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри загальної практики – сімейної медицини.

 

Стажування

2018 р. – підвищення кваліфікації у Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія» з циклу «Сучасні тенденції розвитку педагогіки і психології вищої школи. Новітні технології навчання і виховання. Удосконалення педагогічної майстерності у системі вищої медичної освіти».

Коло наукових інтересів: кардіологія.

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили