Стань донором – врятуй життя! Пройшла зустріч з волонтером всеукраїнського проєкту ДонорUA Оленой Запорожченко

Тема донорства з початком повномасштабного вторгнення стала більш актуальною для Миколаєва. Станції переливання крові постійно потребує донорів. Донором може бути кожна людина, старша за 18 років та без хронічних захворювань. Але всі ми можемо підтримувати донорство інформаційно: розповідати про позитивний досвід знайомих та спростовувати міфи. Чим більше людей буде знати про донорство, тим більше ми зможемо врятувати.

Наприкінці квітня в навчально-науковому медичному інституті відбулась зустріч із Оленой Запорожченко в онлайн-форматі. Пані Олена – волонтерка всеукраїнського проєкту ДонорUA з 2018 року по теперішній час. У рамках donor.ua вона займається громадською діяльність з метою привернення уваги суспільства до розвитку системи крові в Україні та залучення нових донорів.

Студентам та співробітникам навчально-наукового медичного інституту було цікаво послухати про донорів, процедуру здачі крові, протипоказання. Учасники мали нагоду поспілкуватись з людиною, яка власним досвідом допомагає формуванню позитивного ставлення до донорства, бере участь у проведенні виставок у Миколаєві та інших регіонах, популяризує тему донорства, виступаючи на телебаченні та радіо.