Спортсмени ЧНУ вибороли 5 медалей на Кубку України з рукопашного бою


10 листопада 2018 року в Києві пройшов Кубок України з рукопашного бою, приурочений до святкування 25-ої річниці з дня заснування Федерації рукопашного бою в Україні.

Миколаївську збірну представляли 9 спортсменів, які є студентами ЧНУ ім. Петра Могили і тренуються в клубі бойових мистецтв «Рись». Серед них: Юлія Бабенко, Вікторія Войденко, Артем Клеошин, Властемир Масленников, Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Владислав Янко, Андрій Пиряєв і Владислав Савченко.

Наші студенти вибороли 5 призових медалей: одне срібло, яке дістав Артем Клеошин, та 4 бронзи, які здобули Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Юлія Бабенко та Вікторія Войденко.

«Також хотілося відзначити хорошу техніку наших нових спортсменів: Владислава Янко, Владислава Савченко й Андрія Пиряєва, які показали дуже хороший результат як для свого першого чемпіонату, хоч і не увійшли в призери», – зазначають на офіційній сторінці КБМ «Рись».

До змагань студентів готували викладачі факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили: Олександр Міненко и Андрій Брильов, та студент 4-го курсу факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ -Владислав  Таланенко.

Вітаємо переможців та їхніх тренерів та бажаємо нових перемог!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …