Спортсмени ЧНУ вибороли 5 медалей на Кубку України з рукопашного бою


10 листопада 2018 року в Києві пройшов Кубок України з рукопашного бою, приурочений до святкування 25-ої річниці з дня заснування Федерації рукопашного бою в Україні.

Миколаївську збірну представляли 9 спортсменів, які є студентами ЧНУ ім. Петра Могили і тренуються в клубі бойових мистецтв «Рись». Серед них: Юлія Бабенко, Вікторія Войденко, Артем Клеошин, Властемир Масленников, Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Владислав Янко, Андрій Пиряєв і Владислав Савченко.

Наші студенти вибороли 5 призових медалей: одне срібло, яке дістав Артем Клеошин, та 4 бронзи, які здобули Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Юлія Бабенко та Вікторія Войденко.

«Також хотілося відзначити хорошу техніку наших нових спортсменів: Владислава Янко, Владислава Савченко й Андрія Пиряєва, які показали дуже хороший результат як для свого першого чемпіонату, хоч і не увійшли в призери», – зазначають на офіційній сторінці КБМ «Рись».

До змагань студентів готували викладачі факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили: Олександр Міненко и Андрій Брильов, та студент 4-го курсу факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ -Владислав  Таланенко.

Вітаємо переможців та їхніх тренерів та бажаємо нових перемог!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …