Спортсмени ЧНУ вибороли 5 медалей на Кубку України з рукопашного бою


10 листопада 2018 року в Києві пройшов Кубок України з рукопашного бою, приурочений до святкування 25-ої річниці з дня заснування Федерації рукопашного бою в Україні.

Миколаївську збірну представляли 9 спортсменів, які є студентами ЧНУ ім. Петра Могили і тренуються в клубі бойових мистецтв «Рись». Серед них: Юлія Бабенко, Вікторія Войденко, Артем Клеошин, Властемир Масленников, Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Владислав Янко, Андрій Пиряєв і Владислав Савченко.

Наші студенти вибороли 5 призових медалей: одне срібло, яке дістав Артем Клеошин, та 4 бронзи, які здобули Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Юлія Бабенко та Вікторія Войденко.

«Також хотілося відзначити хорошу техніку наших нових спортсменів: Владислава Янко, Владислава Савченко й Андрія Пиряєва, які показали дуже хороший результат як для свого першого чемпіонату, хоч і не увійшли в призери», – зазначають на офіційній сторінці КБМ «Рись».

До змагань студентів готували викладачі факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили: Олександр Міненко и Андрій Брильов, та студент 4-го курсу факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ -Владислав  Таланенко.

Вітаємо переможців та їхніх тренерів та бажаємо нових перемог!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …