Спортсмени ЧНУ вибороли 5 медалей на Кубку України з рукопашного бою

10 листопада 2018 року в Києві пройшов Кубок України з рукопашного бою, приурочений до святкування 25-ої річниці з дня заснування Федерації рукопашного бою в Україні.

Миколаївську збірну представляли 9 спортсменів, які є студентами ЧНУ ім. Петра Могили і тренуються в клубі бойових мистецтв «Рись». Серед них: Юлія Бабенко, Вікторія Войденко, Артем Клеошин, Властемир Масленников, Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Владислав Янко, Андрій Пиряєв і Владислав Савченко.

Наші студенти вибороли 5 призових медалей: одне срібло, яке дістав Артем Клеошин, та 4 бронзи, які здобули Олександр Петрів, Юрій Гринчарик, Юлія Бабенко та Вікторія Войденко.

«Також хотілося відзначити хорошу техніку наших нових спортсменів: Владислава Янко, Владислава Савченко й Андрія Пиряєва, які показали дуже хороший результат як для свого першого чемпіонату, хоч і не увійшли в призери», – зазначають на офіційній сторінці КБМ «Рись».

До змагань студентів готували викладачі факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили: Олександр Міненко и Андрій Брильов, та студент 4-го курсу факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ -Владислав  Таланенко.

Вітаємо переможців та їхніх тренерів та бажаємо нових перемог!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77