Спортсмени ЧНУ імені Петра Могили посіли II місце на Чемпіонат України з футболу серед вишів

9-10 червня відбулася фінальна частина ХХ-го чемпіонату України серед команд закладів вищої освіти в рамках Всеукраїнської універсіади 2021 року. Фінальні матчі пройшли на стадіоні навчально-тренувального комплексу імені В. Баннікова в Києві.

Команда ЧНУ імені Петра Могили показала чудову гру та виборола почесне 2 місце. Футболісти Могилянки довгий час рухалась досить потужно з серією безпрограшних матчів.

За словами головного тренера футбольної команди ЧНУ, старшого викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання, Геннадія Кураси, футболісти миколаївських вишів не мали раніше подібних досягнень. У рамках XVI літньої Універсіади України студентська команда ЧНУ імені Петра Могили принесла Миколаєву 2 місце з футболу серед чоловіків – вперше в історії міста.

14 червня офіційно привітав спортсменів з досягненням ректор ЧНУ імені Петра Могили,  Леонід Клименко, який наголосив на тому, що в ЧНУ імені Петра Могили студенти завжди мають змогу поєднувати і спорт, і навчання.

Вітаємо футбольну команду та тренерів з перемогою!

Також зазначимо, що спортсмени ЧНУ посіли перше місце в Обласних спортивних іграх серед  закладів вищої освіти 2020-2021 н.р., розділивши золото разом з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова.