Спортсмени ЧНУ імені Петра Могили посіли II місце на Чемпіонат України з футболу серед вишів


9-10 червня відбулася фінальна частина ХХ-го чемпіонату України серед команд закладів вищої освіти в рамках Всеукраїнської універсіади 2021 року. Фінальні матчі пройшли на стадіоні навчально-тренувального комплексу імені В. Баннікова в Києві.

Команда ЧНУ імені Петра Могили показала чудову гру та виборола почесне 2 місце. Футболісти Могилянки довгий час рухалась досить потужно з серією безпрограшних матчів.

За словами головного тренера футбольної команди ЧНУ, старшого викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання, Геннадія Кураси, футболісти миколаївських вишів не мали раніше подібних досягнень. У рамках XVI літньої Універсіади України студентська команда ЧНУ імені Петра Могили принесла Миколаєву 2 місце з футболу серед чоловіків – вперше в історії міста.

14 червня офіційно привітав спортсменів з досягненням ректор ЧНУ імені Петра Могили,  Леонід Клименко, який наголосив на тому, що в ЧНУ імені Петра Могили студенти завжди мають змогу поєднувати і спорт, і навчання.

Вітаємо футбольну команду та тренерів з перемогою!

Також зазначимо, що спортсмени ЧНУ посіли перше місце в Обласних спортивних іграх серед  закладів вищої освіти 2020-2021 н.р., розділивши золото разом з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова.

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …