Спортивні досягнення студентів та викладачів Могилянки цього року


Університет – це не лише місце для навчання, а й для розвитку інших здібностей, в тому числі й спортивних. Так, студенти ЧНУ ім. Петра Могили вибороли перше місце в «Універсіаді серед закладів вищої освіти Миколаївської області» у 2019 році та отримали чимало перемог на Всеукраїнських універсіадах з різних видів спорту.

Також студенти факультету фізичного виховання і спорту взяли участь у Студентських Європейських і Світових іграх, де показали високі результати.  Ганна Антикало отримала бронзову нагороду з дзюдо (вагова категорія до 70 кг) на ХХХ Всесвітній літній універсіаді у м. Неаполь (Італія). Цього літа проходили Студентські Європейські ігри з єдиноборств в місті Загреб (Хорватія), де Лабузова Марія здобула срібну медаль у змаганнях з тхеквондо (у ваговій категорії 62 кг), а Віктор Ксенжик здобув перемогу в категорії куміте (до 75 кг).

Жіночі команди з пляжного та класичного волейболу гідно представляли ЧНУ ім. Петра Могили на Студентських іграх в м. Копер (Словенія) та м. Лодзь (Польща). А з  5 по 7 вересня у місті Йончопінг (Швеція)  відбудуться змагання з академічного веслування в рамках Студентських Європейських ігор, де Могилянку буде будуть представляти команда з академічного веслування ЧНУ ім. Петра Могили. До складу команди входять студентки факультету фізичного виховання і спорту,  майстри спорту України, багаторазові чемпіонки та призери України, учасниці Європейських ігор у м. Коїмбра:  Валерія Криченкова, Ганна Димова, Юлія Коваленко, Анна Федорова та Руслана Голік. Бажаємо успіхів нашим спортсменкам!

Такі досягнення у спорті та можливості брати участь в різних Всеукраїнських та Європейських та Всесвітніх змаганнях – велика заслуга та послідовна політика тренерів, викладачів та  керівництва університету, які не залишаються без уваги. Нещодавно Миколаївською обласною організацією Профспілки Працівників освіти і науки України за вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в закладах освіти за підсумками 2018-2019 рр. була нагороджена грамотою викладач кафедри спортивних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили, Оксана Петренко. Вітаємо пані Оксану та бажаємо наснаги для нових звершень!

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …