Спортивні досягнення студентів та викладачів Могилянки цього року


Університет – це не лише місце для навчання, а й для розвитку інших здібностей, в тому числі й спортивних. Так, студенти ЧНУ ім. Петра Могили вибороли перше місце в «Універсіаді серед закладів вищої освіти Миколаївської області» у 2019 році та отримали чимало перемог на Всеукраїнських універсіадах з різних видів спорту.

Також студенти факультету фізичного виховання і спорту взяли участь у Студентських Європейських і Світових іграх, де показали високі результати.  Ганна Антикало отримала бронзову нагороду з дзюдо (вагова категорія до 70 кг) на ХХХ Всесвітній літній універсіаді у м. Неаполь (Італія). Цього літа проходили Студентські Європейські ігри з єдиноборств в місті Загреб (Хорватія), де Лабузова Марія здобула срібну медаль у змаганнях з тхеквондо (у ваговій категорії 62 кг), а Віктор Ксенжик здобув перемогу в категорії куміте (до 75 кг).

Жіночі команди з пляжного та класичного волейболу гідно представляли ЧНУ ім. Петра Могили на Студентських іграх в м. Копер (Словенія) та м. Лодзь (Польща). А з  5 по 7 вересня у місті Йончопінг (Швеція)  відбудуться змагання з академічного веслування в рамках Студентських Європейських ігор, де Могилянку буде будуть представляти команда з академічного веслування ЧНУ ім. Петра Могили. До складу команди входять студентки факультету фізичного виховання і спорту,  майстри спорту України, багаторазові чемпіонки та призери України, учасниці Європейських ігор у м. Коїмбра:  Валерія Криченкова, Ганна Димова, Юлія Коваленко, Анна Федорова та Руслана Голік. Бажаємо успіхів нашим спортсменкам!

Такі досягнення у спорті та можливості брати участь в різних Всеукраїнських та Європейських та Всесвітніх змаганнях – велика заслуга та послідовна політика тренерів, викладачів та  керівництва університету, які не залишаються без уваги. Нещодавно Миколаївською обласною організацією Профспілки Працівників освіти і науки України за вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в закладах освіти за підсумками 2018-2019 рр. була нагороджена грамотою викладач кафедри спортивних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили, Оксана Петренко. Вітаємо пані Оксану та бажаємо наснаги для нових звершень!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …