Спортивні досягнення студентів ЧНУ імені Петра Могили

Минулого тижня студенти факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили показали гарні результати на спортивній арені.

Так, на Чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці, що проходив з 11 по 15 вересня 2023 року в місті Шостка, команда Миколаївської області посіла перше місце в командному фіналі. До складу команди входять: Валентин Святинчук, Костянтин Чудаков, Дмитро Белих, Валентин Поліщук.

Крім того, студент-магістрант Костянтин Чудаков посів друге місце в індивідуальному заліку зі стрибків на подвійному міні-батуті на Всеукраїнських змаганнях з подвійного міні-батуту.

У сфері волейболу також маємо перемоги. Волейболістки ЧНУ імені Петра Могили Яна Журавльова, Яніна Шаілівенко, Каріна Стрельникова, Вікторія Головченко у складі команди ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ-МФКФК під тренерством Вадима Бахматова отримали впевнену перемогу в турнірі.

Пишаємося нашими студентами та бажаємо подальших успіхів.