Співробітництво Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили та ГУ ПФУ в Миколаївській області


9 квітня 2019 року на базі Юридичного факультету ЧНУ м. Петра Могили був проведений семінар-практикум студентів 5 курсу та головних спеціалістів Головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області С. Щербакової та І.Арнаткіної.

На семінарі обговорювалися питання пенсійної реформи в Україні, а саме:

✔ зміна розміру пенсії;

✔ обчислення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії;

✔ можливості електронних сервісів ПФУ для дистанційного контролю інформації про тривалість страхового стажу та сплату внесків роботодавцем.

Семінар проходив в рамках вивчення дисципліни: «Правове регулювання соціального захисту». Організатором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри історії та теорії держави і права Валецька Оксана Валеріївна (Оксана Валецкая).

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …