Співробітництво Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили та ГУ ПФУ в Миколаївській області


9 квітня 2019 року на базі Юридичного факультету ЧНУ м. Петра Могили був проведений семінар-практикум студентів 5 курсу та головних спеціалістів Головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області С. Щербакової та І.Арнаткіної.

На семінарі обговорювалися питання пенсійної реформи в Україні, а саме:

✔ зміна розміру пенсії;

✔ обчислення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії;

✔ можливості електронних сервісів ПФУ для дистанційного контролю інформації про тривалість страхового стажу та сплату внесків роботодавцем.

Семінар проходив в рамках вивчення дисципліни: «Правове регулювання соціального захисту». Організатором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри історії та теорії держави і права Валецька Оксана Валеріївна (Оксана Валецкая).

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.