Співробітництво Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили та ГУ ПФУ в Миколаївській області

9 квітня 2019 року на базі Юридичного факультету ЧНУ м. Петра Могили був проведений семінар-практикум студентів 5 курсу та головних спеціалістів Головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області С. Щербакової та І.Арнаткіної.

На семінарі обговорювалися питання пенсійної реформи в Україні, а саме:

✔ зміна розміру пенсії;

✔ обчислення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії;

✔ можливості електронних сервісів ПФУ для дистанційного контролю інформації про тривалість страхового стажу та сплату внесків роботодавцем.

Семінар проходив в рамках вивчення дисципліни: «Правове регулювання соціального захисту». Організатором заходу виступила к.ю.н., доцент кафедри історії та теорії держави і права Валецька Оксана Валеріївна (Оксана Валецкая).

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили