Співробітництво МОН та Google


Міністерка освіти Ганна Новосад зустрілась з директором з публічної політики та взаємодії з державними органами Google, Вільсоном Вайтом. Під час зустрічі мова йшла про співробітництво МОН та Google, а саме про покращення цифрових навичок викладачів ЗВО. Першим кроком до покращення навичок стануть відповідні онлайн-курси.

Під час зустрічі сторони домовились адаптувати Google-класи для ЗВО. Таким чином викладачі зможуть ефективніше організовувати освітній процес та планувати заходи зі студентами. Крім того, освітяни матимуть змогу пройти сертифікацію з цифрових компетентностей.

Міністерка освіти Ганна Новосад наголосила:  «Спершу Міністерство почало працювати з Google у сфері загальної середньої освіти, і це співробітництво дало прекрасні результати, тепер ми вже можемо говорити і про вищу освіту, адже ми переконані, що усі освітяни мають підвищувати свою цифрову грамотність – цього вимагають сучасні освітні тенденції».

Директор з публічної політики та взаємодії з державними органами Google Вільсон Вайт впевнений, що цифрові навички важливі у нашому  світі, бо він постійно розвивається. Пріоритетним напрямком роботи компанії  є допомога усім, хто має потребу у вдосконаленні цих навичок.

У планах МОН та Google продовжити співробітництво у  інших  сферах діяльності.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …