Співробітництво МОН та Google


Міністерка освіти Ганна Новосад зустрілась з директором з публічної політики та взаємодії з державними органами Google, Вільсоном Вайтом. Під час зустрічі мова йшла про співробітництво МОН та Google, а саме про покращення цифрових навичок викладачів ЗВО. Першим кроком до покращення навичок стануть відповідні онлайн-курси.

Під час зустрічі сторони домовились адаптувати Google-класи для ЗВО. Таким чином викладачі зможуть ефективніше організовувати освітній процес та планувати заходи зі студентами. Крім того, освітяни матимуть змогу пройти сертифікацію з цифрових компетентностей.

Міністерка освіти Ганна Новосад наголосила:  «Спершу Міністерство почало працювати з Google у сфері загальної середньої освіти, і це співробітництво дало прекрасні результати, тепер ми вже можемо говорити і про вищу освіту, адже ми переконані, що усі освітяни мають підвищувати свою цифрову грамотність – цього вимагають сучасні освітні тенденції».

Директор з публічної політики та взаємодії з державними органами Google Вільсон Вайт впевнений, що цифрові навички важливі у нашому  світі, бо він постійно розвивається. Пріоритетним напрямком роботи компанії  є допомога усім, хто має потребу у вдосконаленні цих навичок.

У планах МОН та Google продовжити співробітництво у  інших  сферах діяльності.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …