Співробітники ЧНУ імені Петра Могили долучилися до настановчої зустрічі університетського Консорціуму в межах проєкту DEFEP

20 березня 2023 року співробітники Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до настановчої зустрічі університетського Консорціуму в межах проєкту DEFEP (Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market).

Інформуємо, що координатором проекту DEFEP є ЧНУ ім. П. Могили в межах програми Erasmus+ Ka2 у напрямку Capacity Building in Higher Education протягом 2023-2027 років.

Модератором зустрічі стала координаторка проекту, провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Могилянки Олена Філімонова. На порядку денному вона визначила основні завдання, пов’язані з підготовкою необхідних документів, питання фінансового менеджменту, тендерних закупівель, а також організаційні моменти Kick-off Meeting, події, яка розпочне змістову частину проекту.

Нагадуємо, метою проекту DEFEP є впровадження сталої та ефективної системи дистанційної освіти як окремої та самостійної форми навчання в українських та молдовських університетах. Це може стати поштовхом до розвитку нових інтерактивних форм викладання та якісного опанування фахових програм. Разом з тим, очікується, що проект сприятиме трансформації освітнього простору відповідно до вимог часу та поліпшить взаємодію між майбутніми спеціалістами та потенційними роботодавцями. Проект також сприятиме поглибленню зв’язків між навчальними закладами Європейського Союзу, України та Молдови, а також створення ефективної мережі співпраці між вітчизняними та західними вченими.