Співпраця кафедри фінансів і кредиту зі стейкхолдерами

У ЧНУ імені Петра Могили 31 січня 2022 року відбулася гостьова лекція Олександра Андрієнка – старшого менеджера групи оцінки бізнесу компанії KPMG-Україна. Подібний захід – це співпраця кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили зі стейкхолдерами.

Під час зустрічі студенти 3 і 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» дізналися що таке фінансовий консалтинг та які знання та навички треба мати, аби стати кваліфікованим фахівцем з оцінки бізнесу, а також як потрапити на роботу до компанії «Великої четвірки» – найбільших бухгалтерських фірм у США за доходами, до яких належить і KPMG.

За результатами заходу студенти отримали пропозицію – можливість поглибити свої знання у сфері оцінки бізнесу. Якщо вам цікаво було б познайомитись із діяльністю фахівців із оцінки бізнесу, ви можете взяти участь у регулярних зустрічах із Олександром Андрієнко, заповнивши форму за посиланням.

Скористуйтесь можливістю збудувати кар’єру в компанії «Великої четвірки»!