Співпраця з Університетом науки та технології Цзянсу

ЧНУ ім. Петра Могили починає співробітництво з Університетом науки та технології Цзянсу.

З 25 по 27 жовтня 2018 року делегація Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідала Університет науки та технології Цзянсу, який входить до рейтингу топових університетів Китайської Народної Республіки.

Сьогодні вже є такі результати:

– проведено ряд зустрічей з адміністрацією китайського університету на чолі з ректором та професором Ге Шуліаном;

– розроблено стратегію впровадження конкретних заходів співпраці;

– досягнуто домовленості щодо створення спільного наукового центру високих технологій та започаткування багаторівневої спільної освітньої програми.

Університет науки та технології Цзянсу – один з найбільших вузів Китаю, заснований у 1902 році. Студенти багатьох країн обирають Університет Цзянсу, враховуючи, що серед викладачів вузу 450 професорів; університет отримав більше, ніж 80 національних нагород за успіхи в дослідженнях, навчанні студентів тощоВ Університеті науки та технології Цзянсу навчається близько тисячі іноземних студентів, серед яких є й студенти з Миколаєва. Співпраця з ЧНУ імені Петра Могили дозволить збільшити кількість студентів та налагодити комплексну співпрацю з Китайською Народною Республікою не лише в освітній, але й науковій сфері.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).