Співпраця юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили та юридичної компанії «Армада»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили разом із юридичною компанією «Армада» реаізували дистанційну стажувальну програму для студентів факультету.

фото_1.jpg (700×947)

Впродовж стажування студенти виконували надані компанією ситуативні кейси протягом двох місяців та, в результаті, найкращі учасники вже приєдналися до команди юристів провідної юридичної компанії міста Миколаєва.

фото_3.jpg (900×797)

Дякуємо юридичній компанії «Армада», яка виступає активним стейкхолдером в сфері юридичної освіти на Миколаївщині та допомогає не тільки створювати робочі місця для юристів, але й приймає участь у покращенні правової освіти.

Окремо дякуємо локомотиву цього процесу у складі: Олександра Кузнєцова, Ігоря Оборотова, Анастасії Луук, Іллі Шевченка.

фото_2.jpg (700×954)

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).