Співпраця юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили та юридичної компанії «Армада»


Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили разом із юридичною компанією «Армада» реаізували дистанційну стажувальну програму для студентів факультету.

фото_1.jpg (700×947)

 

Впродовж стажування студенти виконували надані компанією ситуативні кейси протягом двох місяців та, в результаті, найкращі учасники вже приєдналися до команди юристів провідної юридичної компанії міста Миколаєва.

фото_3.jpg (900×797)

 

Дякуємо юридичній компанії «Армада», яка виступає активним стейкхолдером в сфері юридичної освіти на Миколаївщині та допомогає не тільки створювати робочі місця для юристів, але й приймає участь у покращенні правової освіти.

Окремо дякуємо локомотиву цього процесу у складі: Олександра Кузнєцова, Ігоря Оборотова, Анастасії Луук, Іллі Шевченка.

фото_2.jpg (700×954)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут