Співпраця юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили та юридичної компанії «Армада»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили разом із юридичною компанією «Армада» реаізували дистанційну стажувальну програму для студентів факультету.

фото_1.jpg (700×947)

Впродовж стажування студенти виконували надані компанією ситуативні кейси протягом двох місяців та, в результаті, найкращі учасники вже приєдналися до команди юристів провідної юридичної компанії міста Миколаєва.

фото_3.jpg (900×797)

Дякуємо юридичній компанії «Армада», яка виступає активним стейкхолдером в сфері юридичної освіти на Миколаївщині та допомогає не тільки створювати робочі місця для юристів, але й приймає участь у покращенні правової освіти.

Окремо дякуємо локомотиву цього процесу у складі: Олександра Кузнєцова, Ігоря Оборотова, Анастасії Луук, Іллі Шевченка.

фото_2.jpg (700×954)