Співпраця викладачів ЧНУ ім. Петра Могили з драматичним театром “Рачо Стоянов”

10 жовтня 2019 року викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили стали глядачами вистави Драматичного театру «РАЧО СТОЯНОВ» з міста Габрово (Болгарія) «Свекърва». Дійство відбувалося у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі у межах ХІ відкритого театрального фестивалю «Homo Ludens».

Зазначимо, що викладачі болгарської мови в ЧНУ ім. Петра Могили Ольга Колот та Оксана Харчук активно сприяли візитові гостей до Миколаєва, а також організовували та проводили різноманітні заходи під час перебування іноземних акторів у нашому місті. Так, наприклад, були організовані екскурсії музеями міста, зустрічі з членами колективу «Изворче», болгарської школи та Тернівським товариством ім. Івана Вазова.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики