Співпраця викладачів ЧНУ ім. Петра Могили з драматичним театром “Рачо Стоянов”

10 жовтня 2019 року викладачі кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили стали глядачами вистави Драматичного театру «РАЧО СТОЯНОВ» з міста Габрово (Болгарія) «Свекърва». Дійство відбувалося у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі у межах ХІ відкритого театрального фестивалю «Homo Ludens».

Зазначимо, що викладачі болгарської мови в ЧНУ ім. Петра Могили Ольга Колот та Оксана Харчук активно сприяли візитові гостей до Миколаєва, а також організовували та проводили різноманітні заходи під час перебування іноземних акторів у нашому місті. Так, наприклад, були організовані екскурсії музеями міста, зустрічі з членами колективу «Изворче», болгарської школи та Тернівським товариством ім. Івана Вазова.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …