Співпраця в рамках проекту «Україна – Норвегія»

26–27 квітня 2017 року до Чорноморського національного університету ім. Петра Могили завітала Юна Дуніч – PhD Бізнес-школи університету Норд (Норвегія), яка займається післядокторським дослідженням.

TmIFgjX-mYA

Лектор ознайомила слухачів курсів напряму «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла» (в межах реалізації проекту Україна-Норвегія «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військових Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню») з економікою Норвегії, напрямками її інвестиційного розвитку.

SbkV_I1eoEw

Більш детально було висвітлено питання управління соціальним капіталом та особливостям соціальних медіа.

Слухачі курсів мали змогу застосувати отриманий теоретичний матеріал у рамках діяльності реального підприємства; розглянули три виміри соціального капіталу та застосували цю модель для проекту започаткування власного бізнесу в Миколаєві; проаналізували вплив соціальних медіа на розвиток та популяризації своєї справи в сучасних умовах розвитку інформаційних технологій.

8iBqUYdXwfA

Вітаємо нових студентів, які вперше беруть участь у проекті саме в статусі «слухачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили» із початком професійної перепідготовки і бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

JUJUABs4CCc

Для більш детальної інформації щодо співпраці та навчання військовослужбовців звертайтеся за адресою:

м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, каб. 5-103, тел.: (0512) 76 55 59.

3H8IhmJbav8