Співпраця студентів-юристів ЧНУ ім. П. Могили та Миколаївської обласної прокуратури

На запрошення прокурора області Тараса Дунаса до роботи Прес-клубу долучилися небайдужі студенти-юристи 2 та 3 курсів юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Студенти проявили бажання взяти участь у формуванні позитивного іміджу органів прокуратури, реалізації спільних проектів, проведення зустрічей з мас-медіа, громадськістю, міжнародними експертами, поширенні повідомлень про роботу правоохоронних органів у соціальних мережах.

13 листопада, у приміщенні Прес-клубу регіональної прокуратури відбулось перше засідання за участі майбутніх юристів, на якому були присутні студенти Ілля Гут, Вікторія Батузова, Софія Томченко, Надія Парменова та Юлія Коптєва.

Зі студентами зустрівся голова профспілкового комітету працівників прокуратури Миколаївської області, Володимир Яценко, який детально розповів про функції органів прокуратури України, визначені Конституцією України та Законом України “Про прокуратуру”, повноваження прокурорів та органів прокурорського самоврядування, розкрив положення Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів. Прокурор наголосив, що студентство завжди було небайдужим до суспільного життя та рушійною силою розвитку суспільства, держави, тому студенти-юристи повинні завжди бути патріотами, проявляти свою свідому громадянську позицію.

Від працівників прокуратури майбутні юристи отримали перше творче завдання і домовились про подальшу співпрацю, а прес-секретар прокуратури, Валерія Власова, ознайомила молодь про роботу прес-клубу, його мету та завдання.

Дякуємо Миколаївській обласній прокуратурі за співпрацю та можливість набути практичних навичок!