Співпраця представників кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили з Фондом соціального страхування


5 листопада 2019 р. представники кафедри фінансів і кредиту Черненок Катерина Петрівна та Лушко Світлана Миколаївна взяли участь у нараді з працівниками управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області. Нарада відбулася під головуванням начальника управління Сапожнікової Маргарити Олександрівни.

 Завідувачка кафедри фінансів і кредиту, кандидат економічних наук, доцент Черненок Катерина Петрівна виступила з доповіддю на тему «Про функціонування систем соціального страхування в інших країнах та їх основні відмінності від загальнообов’язкового державного соціального страхування України». Після доповіді відбулася плідна дискусія щодо напрямів реформування системи соціального страхування в Україні.

 Наміри щодо подальшої співпраці закріплені в укладеному договорі на проведення практики та подальше працевлаштування студентів ЧНУ імені Петра Могили.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …