Співпраця представників кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили з Фондом соціального страхування

5 листопада 2019 р. представники кафедри фінансів і кредиту Черненок Катерина Петрівна та Лушко Світлана Миколаївна взяли участь у нараді з працівниками управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області. Нарада відбулася під головуванням начальника управління Сапожнікової Маргарити Олександрівни.

Завідувачка кафедри фінансів і кредиту, кандидат економічних наук, доцент Черненок Катерина Петрівна виступила з доповіддю на тему «Про функціонування систем соціального страхування в інших країнах та їх основні відмінності від загальнообов’язкового державного соціального страхування України». Після доповіді відбулася плідна дискусія щодо напрямів реформування системи соціального страхування в Україні.

Наміри щодо подальшої співпраці закріплені в укладеному договорі на проведення практики та подальше працевлаштування студентів ЧНУ імені Петра Могили.