Співпраця Могилянки з UNIDO та GEF в рамках проєкту GCIP Ukraine

20 лютого у київському офісі НАН України відбулася конференція проєкту, в рамках якої обговорювали питання створення пілотних клінтех-акселераторів у регіонах України та впровадження фінансових механізмів підтримки бізнесінкубаторів в рамках проєкту «Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine).

Представником  від ЧНУ імені Петра Могили на зустрічі була Анна Алексєєва, старший викладач кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Обговорення проєкту проходять у два дні: 20 та 21 лютого 2020 року.

Миколаївська Могилянка увійшла в четвірку  університетів України на базі яких буде створено пілотні клінтех-акселерати за підтримки The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine UNIDO.

«Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» – це Проєкт Програми ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ), що спрямований на підтримку інноваційного розвитку України та акселерацію бізнес-ідей, покликаних надати імпульс для розвитку української економіки.

З січня 2019 року ЮНІДО за підтримки ГЕФ розпочало впровадження Проєкту в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством екології та природних ресурсів України та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою. Проєкт відповідає пріоритетам національної політики України та ГЕФ.

Програма акселерації Проєкту UNIDO/GEF – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку українським інноваційним екологічно-дружнім проектам. Над розвитком ідей та стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO та провідні міжнародні експерти (спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства).