Співпраця кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили зі стейкхолдерами

У ЧНУ імені Петра Могили 8 листопада 2022 року відбулася гостьова лекція Любові Яременко, аудиторки в KPMG-Україна, у межах співпраці кафедри фінансів і кредиту університету зі стейкхолдерами.

Під час зустрічі студенти факультету економічних наук дізналися про фінансовий консалтинг, а також які знання та навички треба мати, як потрапити на роботу до компанії «Великої четвірки» – найбільших консалтингових фірм у США за доходами, до яких належить і KPMG.

За результатами заходу студенти отримали пропозицію взяти участь у One Day Offer. Це можливість  15 листопада  пройти усі етапи відбору до компанії за один день у межах події Online One Day Offer.

Зареєструватися можна за посиланням. Також треба заповнити форму до 10 листопада.

У разі успішного проходження всіх етапів, перший робочий день буде 8 грудня! Скористуйтесь можливістю збудувати кар’єру в компанії «Великої четвірки»!