Співпраця кафедри екології з Державною екологічною інспекцією в Миколаївській області


У рамках співпраці кафедри екології з Державною екологічною інспекцією в Миколаївській області відбулась презентація книги “Інтегрований екологічний менеджмент водних ресурсів у європейських країнах”, яку опубліковано у рамках реалізації міждисциплінарних європейських студій Міжнародного проєкту ЄС Еразмус+ Жана Моне (координатор проєкту – професор кафедри екології Олена Мітрясова; відповідальні виконавці – доцент Віктор Смирнов і старший викладач Євген Безсонов).

Проєкт охоплює формат «навчання-дослідження» і спрямований на вивчення кращих європейських практик з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку.

В екологічній інспекції працюють випускники кафедри екології, які успішно засвоїли освітню програму «Екологія та охорона навколишнього середовища»:  Ілона Поліщук, Оксана Степанова, Анастасія Бурякова.

За відгуками заступника начальника Державної екологічної інспекції в Миколаївській області Ірини Заворотньої, випускники кафедри екології є успішними, добре себе проявили в процесі професійної діяльності, творчі і ініціативні, комфортно почувають себе у виробничій сфері.

Такі заходи дозволять здійснювати постійну творчу взаємодію та обмін науково-практичним досвідом зі стейхолдерами у плані удосконалення і модернізації змісту підготовки спеціалістів-екологів, простежувати кар’єрний рух випускників, а також надихають на подальшу співдружну роботу.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …