Співпраця кафедри екології з Державною екологічною інспекцією в Миколаївській області

У рамках співпраці кафедри екології з Державною екологічною інспекцією в Миколаївській області відбулась презентація книги “Інтегрований екологічний менеджмент водних ресурсів у європейських країнах”, яку опубліковано у рамках реалізації міждисциплінарних європейських студій Міжнародного проєкту ЄС Еразмус+ Жана Моне (координатор проєкту – професор кафедри екології Олена Мітрясова; відповідальні виконавці – доцент Віктор Смирнов і старший викладач Євген Безсонов).

Проєкт охоплює формат «навчання-дослідження» і спрямований на вивчення кращих європейських практик з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку.

В екологічній інспекції працюють випускники кафедри екології, які успішно засвоїли освітню програму «Екологія та охорона навколишнього середовища»:  Ілона Поліщук, Оксана Степанова, Анастасія Бурякова.

За відгуками заступника начальника Державної екологічної інспекції в Миколаївській області Ірини Заворотньої, випускники кафедри екології є успішними, добре себе проявили в процесі професійної діяльності, творчі і ініціативні, комфортно почувають себе у виробничій сфері.

Такі заходи дозволять здійснювати постійну творчу взаємодію та обмін науково-практичним досвідом зі стейхолдерами у плані удосконалення і модернізації змісту підготовки спеціалістів-екологів, простежувати кар’єрний рух випускників, а також надихають на подальшу співдружну роботу.