Співпраця кафедри англійської філології факультету філології ЧНУ імені Петра Могили з майбутньою науковою елітою

З 14 по 17 травня в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу‑захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – вдруге в новому онлайн форматі.

У фіналі  змагалися  учні з усієї країни, які презентували свої дослідження майже за всіма напрямами природничих, точних і гуманітарних наук.

Викладачі кафедри англійської філології активно співпрацюють з МАН – консультують, визначають переможців на II етапі конкурсу – к. пед. н., доц. Запорожець Г.В., к.філол. н., доц.. б.в.з. Корнєва С.Є., к. філол.н., доц. Старшова О.О., к.філол.н., доц.б.в.з. Стодолінська Ю. В.

В цьому році к.пед.н., доцент Запорожець Г.В. була науковим керівником переможниці III Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, яка виборола III місце у відділенні «Мовознавство» секція  «Англійська мова» – Любові Кореневської, учениці  11 класу Миколаївської спеціалізованої I-III ступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу. Тема дослідження «Вербальні засоби позначення гендеру в англомовній рекламі».

Вітаємо!