СПІВЧУТТЯ І МИЛОСЕРДЯ – ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ ДОБРА!

ФОТОВИСТАВКА Катерини Янчук у рамках акції милосердя «Добро у твоїх руках».

Мета – привернення уваги громадськості міста до проблеми особливостей розвитку людей з обмеженими можливостями.
Ідея – концепт рівних можливостей людей з особливими потребами, всебічний розвиток особистості за умови самореалізації дітей-інвалідів.

mG7OMm1Sqro

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.