Спільнота міжнародного проєкту Еразмус+ провела чергову сесію

31 березня 2021 р. відбулась чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку», який реалізує кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили.

Нагадаємо, що проєкт розпочався у  вересні  2018 року посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів-переможців і був високо оцінений європейськими експертами. Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ, який направлений на підвищення професійної підготовки майбутніх фахівців з екології.

За час існування було організовано чимало зустрічей, лекцій та семінарських занять, у тому числі Міжнародна літня школа на базі ЧНУ імені Петра Могили.

Цього разу доповідь про досвід та практику Європейської водної політики презентував відповідальний виконавець Проєкту, доцент кафедри екології, кандидат геологічних наук – Віктор Смирнов. Також до команди проєкту входять координатор – професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олена Мітрясова та відповідальний виконавець – кандидат технічних наук Євген Безсонов.

Під час онлайн-зустрічі доповідачем було висвітлені питання водної політики щодо користування міжнародними водами, внутрішніми морями, відповідні угоди та конвенції.

Були розглянуті принципи управління водними ресурсами, особливості інвестування у розвиток сталого водного менеджменту та його сучасні технології, зокрема опріснення.

У межах представлення кращих практик з водної політики, доповідачем розглянуто прогрес їх впровадження в Україні, що, у тому числі стало одним із предметів дискусії у прикінцевій частині заняття.

З відеоматеріалами можна ознайомитись за посиланням.