Спеціалісти дізнались, що цікавить студентів в мережі Інтернет


Студентам з України, Польщі, Казахстану та Росії запропонували взяти участь у міжнародному соцопитуванні. Спеціалісти зазначили, що більшість молоді щодня користується Інтернетом, тому на меті було з’ясувати, що саме цікавить студентів в мережі Інтернет.

Найчастіше студенти звертаються до мережі Інтернет через навчання: Польща – 86,2%, Україна – 79,5%, Росія – 77,9%, Казахстан – 71,1%.

79,1% студентів в Польщі, 76,2% в Україні, 71,1% в Росії та 60,0% в Казахстані використовують для пошуку різноманітної інформації. Меншу кількість студентів цікавлять розваги в мережі, серед польської молоді цей показник сягає 66,1%, російської – 60,9%, української – 59,6%, казахстанської – 38,9%.

Крім того, в Інтернеті студентів цікавлять світові новини, електронна пошта, а також соціальні мережі. 68,8% студентів в Польщі використовують Інтернет для спілкування з родичами, 56,6 українських та 61,4% російських студентів обирають спілкування у чатах, соцмережах та на форумах. 24,6% студентів Казахстану шукають в мережі нових друзів.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).