SOUND IN MEDIA PRODUCTION – лекції для студентів

Цього разу до нас завітав гість, який 6 років пропрацював у Голівуді разом із Девідом Кроненбергом, потім робив фільми у Канаді та Франції і ось тепер він прочитає три ексклюзивні лекції нашим студентам із теми:

SOUND IN MEDIA PRODUCTION

Орест Сушко, звукорежисер, стипендіат програми імені Фулбрайта в Україні.

Коли: 3, 4 і 5 жовтня о 12:30

Де: читальний зал 11 корпусу Зацікавленим, охочим й англомовним – бути!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.