“Соціологічний camp” – конкурс для випускників шкіл

У рамках проекту фундаментального дослідження на тему «Ефективне функціонування та розвиток регіонального соціокультурного середовища в умовах децентралізації як запорука національної безпеки України», затвердженого Міністерством освіти і науки України, кафедра соціології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили організувала конкурс серед випускників 11-х класів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів (І–ІІ рівня акредитації) м. Миколаїв.

Конкурс складався з трьох етапів:

1. Підготовка творчої роботи (соціального проекту або розширеного есе, на вибір) на тему «Моє місто – моє майбутнє» (можна обрати конкретну проблему з ідеями та рекомендаціями щодо її вирішення).
  2. Конкурс «Socio-квест» – змагання на соціокультурну тематику зі станціями по університету (станції: суспільство, економіка, історія, географія та ін.)
  3. Учасники команд презентують у довільній формі свої творчі роботи, підготовлені на першому етапі конкурсу.

За результатами трьох етапів конкурсу журі визначило переможців і нагородило їх дипломами та цінними призами. Найкращі творчі роботи будуть надруковані та видані окремим виданням у ЧНУ імені Петра Могили, а їх автори й школи отримають подарункові екземпляри.

1-е місце: Миколаївська загальноосвітня школа № 60 (Соціальний проект «Пляж «Прибій»: погляд з майбутнього»).

2-е місце: Миколаївська гімназія № 4 (Соціальний проект «Чиста вода – джерело життя»).

3-е місце: Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки (Соціальний проект «Соціально-політичні технології у контексті агресії Російської Федерації на Сході України»).

Вітаємо переможців!

Щиро дякуємо всім учасникам, їх науковим керівникам та зацікавленим особам за підтримку, активну участь у конкурсній програмі!

03Z4yWNQdXA B-R33tl0nzE DXEc4iHT0L8 FtEWS5TQowM gcGX605uu8g MTW1fQ5Owxc SilVPQbBm4U unz0cLgO2mw

EDddjYD0lF8 (1)