Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”, створення сайту з можливістю онлайн-звернень, підготовка команди координаторів-консультантів та багато інших заходів для формування толерантного ставлення миколаївців один до одного незалежно від ознак віку, статі, віросповідання, національності, факторів здоров’я, сексуальної орієнтації та інших.

18 листопада 2018 р. ГО «Майстерня добра», яка реалізує цей проект, організовує навчальний семінар для координаторів та волонтерів проекту, студентів університету. На семінарі учасники отримають вичерпну інформацію щодо правової охорони прав людини, можливостей юридичного та соціального захисту прав. У результаті координатори та волонтери проекту надаватимуть юридичні консультації очно та в режимі он-лайн на сайті humanrights.in.ua.

Семінар проходитиме на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії 4-107 з 10:00 до 18:00.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).