Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”, створення сайту з можливістю онлайн-звернень, підготовка команди координаторів-консультантів та багато інших заходів для формування толерантного ставлення миколаївців один до одного незалежно від ознак віку, статі, віросповідання, національності, факторів здоров’я, сексуальної орієнтації та інших.

18 листопада 2018 р. ГО «Майстерня добра», яка реалізує цей проект, організовує навчальний семінар для координаторів та волонтерів проекту, студентів університету. На семінарі учасники отримають вичерпну інформацію щодо правової охорони прав людини, можливостей юридичного та соціального захисту прав. У результаті координатори та волонтери проекту надаватимуть юридичні консультації очно та в режимі он-лайн на сайті humanrights.in.ua.

Семінар проходитиме на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії 4-107 з 10:00 до 18:00.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.