Сьомий випуск “На жовтому дивані”

У  сьомому випуску «На жовтому дивані» незмінний ведучий  Олександр Пронкевич, який був  ведучим шести попередніх програм, став гостем, адже він є директором Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Ідея програми у Олександра Вікторовича виникла ще на початку цього навчального  року. Реалізація  проекту допомогла систематизувати і доступно подати  інформацію про всі факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили.

Тепер кожен, хто бажає навчатися в Могилянці, може переглянути випуски програми і дізнатися більше інформації про різні спеціальності університету.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.