Сьомий випуск “На жовтому дивані”

У  сьомому випуску «На жовтому дивані» незмінний ведучий  Олександр Пронкевич, який був  ведучим шести попередніх програм, став гостем, адже він є директором Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Ідея програми у Олександра Вікторовича виникла ще на початку цього навчального  року. Реалізація  проекту допомогла систематизувати і доступно подати  інформацію про всі факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили.

Тепер кожен, хто бажає навчатися в Могилянці, може переглянути випуски програми і дізнатися більше інформації про різні спеціальності університету.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …