Сьомий випуск “На жовтому дивані”

У  сьомому випуску «На жовтому дивані» незмінний ведучий  Олександр Пронкевич, який був  ведучим шести попередніх програм, став гостем, адже він є директором Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Ідея програми у Олександра Вікторовича виникла ще на початку цього навчального  року. Реалізація  проекту допомогла систематизувати і доступно подати  інформацію про всі факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили.

Тепер кожен, хто бажає навчатися в Могилянці, може переглянути випуски програми і дізнатися більше інформації про різні спеціальності університету.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).