Сьомий випуск “На жовтому дивані”

У  сьомому випуску «На жовтому дивані» незмінний ведучий  Олександр Пронкевич, який був  ведучим шести попередніх програм, став гостем, адже він є директором Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Ідея програми у Олександра Вікторовича виникла ще на початку цього навчального  року. Реалізація  проекту допомогла систематизувати і доступно подати  інформацію про всі факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили.

Тепер кожен, хто бажає навчатися в Могилянці, може переглянути випуски програми і дізнатися більше інформації про різні спеціальності університету.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили