Снігопад у Могилянці


Побачити сніжинки цієї зими можна, не чекаючи снігового подарунка від погоди. Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили запускає новорічний батл «Могилянський СНІГОПАД».

Якщо ви засумували за магічною силою зими. Якщо у вас на повторі кадри із саги «Гаррі Поттера», де зі стелі Гоквардсу спадає сніг. Коли на заставці вашого телефону вже сніжить та стоїть ялинка. Коли хочеться справжнього новорічного настрою. В такому разі, ви просто маєте взяти участь у конкурсі найкреативнішої сніжинки.

До участі запрошено студентів та співробітників. Старт від сьогодні, Дня святого Миколая. Потрап у трійку переможців та отримай солодкі призи! Свою нагороду сніговий майстер отримає 24 грудня об 11:00.

Штаб-квартира снігопаду в 10-103. Звертайтеся до снігурок-психологинь.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …