Снігопад у Могилянці


Побачити сніжинки цієї зими можна, не чекаючи снігового подарунка від погоди. Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили запускає новорічний батл «Могилянський СНІГОПАД».

Якщо ви засумували за магічною силою зими. Якщо у вас на повторі кадри із саги «Гаррі Поттера», де зі стелі Гоквардсу спадає сніг. Коли на заставці вашого телефону вже сніжить та стоїть ялинка. Коли хочеться справжнього новорічного настрою. В такому разі, ви просто маєте взяти участь у конкурсі найкреативнішої сніжинки.

До участі запрошено студентів та співробітників. Старт від сьогодні, Дня святого Миколая. Потрап у трійку переможців та отримай солодкі призи! Свою нагороду сніговий майстер отримає 24 грудня об 11:00.

Штаб-квартира снігопаду в 10-103. Звертайтеся до снігурок-психологинь.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …