Snake Battle: створи свого бота

Запрошуємо студентів ЧНУ ім. Петра Могили написати Бота для змійки, який обіграє інших ботів за балами.

Умови участі:

Усі грають на одному полі. Змійка може пересуватися вільними клітинами поля в усі чотири сторони, але не може повертатися у попередню клітину. На своєму шляху Змійка може зустріти камінь, золото, таблетку люті, таблетку польоту, яблуко або іншу Змійку. Якщо Змійка натрапить на камінь, то вона зменшується. Якщо Змійка менше двох клітин – вона загине. За золото, яблука, у разі смерті інших Змійок, Ваша Змійка отримає бонусні бали. За свою смерть і за камені – штрафні бали.

У процесі написання Бота необхідно піклуватись тільки про логіку переміщень Бота. Усі необхідні допоміжні речі вже зроблені за Вас.

Матч складається з 1 Раунду. Учасник, який закінчив гру, одразу потрапляє до нової кімнати. У новій кімнаті гра починається після того, як в ній зберуться 5 учасників. Перемагає змійка, яка залишилася живою на полі, у той час як інші загинули.

Грає триває 300 тіків і закінчується перемогою найбільшої змійки. Переможець Раунду отримує +50 очків. У випадку, якщо на кінець таймауту в 300 тіків у кімнаті знаходяться декілька змійок, усі вони вважаються переможцями, але призові очки діляться пропорційно довжинам змійок.

Про детальні правила та умови, бали та особливі випадки можна дізнатися за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році