Snake Battle: створи свого бота

Запрошуємо студентів ЧНУ ім. Петра Могили написати Бота для змійки, який обіграє інших ботів за балами.

Умови участі:

Усі грають на одному полі. Змійка може пересуватися вільними клітинами поля в усі чотири сторони, але не може повертатися у попередню клітину. На своєму шляху Змійка може зустріти камінь, золото, таблетку люті, таблетку польоту, яблуко або іншу Змійку. Якщо Змійка натрапить на камінь, то вона зменшується. Якщо Змійка менше двох клітин – вона загине. За золото, яблука, у разі смерті інших Змійок, Ваша Змійка отримає бонусні бали. За свою смерть і за камені – штрафні бали.

У процесі написання Бота необхідно піклуватись тільки про логіку переміщень Бота. Усі необхідні допоміжні речі вже зроблені за Вас.

Матч складається з 1 Раунду. Учасник, який закінчив гру, одразу потрапляє до нової кімнати. У новій кімнаті гра починається після того, як в ній зберуться 5 учасників. Перемагає змійка, яка залишилася живою на полі, у той час як інші загинули.

Грає триває 300 тіків і закінчується перемогою найбільшої змійки. Переможець Раунду отримує +50 очків. У випадку, якщо на кінець таймауту в 300 тіків у кімнаті знаходяться декілька змійок, усі вони вважаються переможцями, але призові очки діляться пропорційно довжинам змійок.

Про детальні правила та умови, бали та особливі випадки можна дізнатися за посиланням.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77