Смірнова Олена Олександрівна


в.о. викладача кафедри англійської мови

 

Освіта та професійний шлях

У 2005 році закінчила Миколаївський державний університет імені Василя Сухомлинського і отримала кваліфікацію вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури.

З 2012 року по 2019 рік працювала В Миколаївському національному університеті імені Василя Сухомлинського.

З 2019 року працює на кафедрі англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.

Коло наукових інтересів: методика навчання англійської мови за професійним спрямуванням студентів нефілологічних спеціальностей.

Контакти:

Електронна адреса: elenasmirnova0911@gmail.com

Телефон: (0512) 76-55-80

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …