Смірнова Олена Олександрівна


в.о. викладача кафедри англійської мови

 

Освіта та професійний шлях

У 2005 році закінчила Миколаївський державний університет імені Василя Сухомлинського і отримала кваліфікацію вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури.

З 2012 року по 2019 рік працювала В Миколаївському національному університеті імені Василя Сухомлинського.

З 2019 року працює на кафедрі англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.

Коло наукових інтересів: методика навчання англійської мови за професійним спрямуванням студентів нефілологічних спеціальностей.

Контакти:

Електронна адреса: elenasmirnova0911@gmail.com

Телефон: (0512) 76-55-80

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).