Скільки книг людина би прочитала, якби не сиділа у соцмережах: з’явився онлайн-калькулятор

Нещодавно у мережі з’явився онлайн-калькулятор, який дозволяє вирахувати, скільки книг людині би вдалося прочитати за час, проведений у соцмережах. Результати можуть здивувати.

Калькулятор розраховує, як часто людина переглядає соцмережі за годину, середній час кожного такого сеансу, приблизну кількість сторінок у виданні та швидкість читання. Ввівши власні дані, можна дізнатися, скільки книг можна було би прочитати за час, присвячений Facebook, Instagram, Twitter тощо.

Наприклад, підрахували, що люди, які відвідують соцмережі раз на годину по 7 хвилин, витрачають на них майже дві години протягом дня. Якщо читати з середньою швидкістю 200 слів за хвилину, за день читач подолає 240 сторінок по 250 слів. А це в середньому 136 книжок за рік!

Якщо приділяти увагу соцмережам лише на кілька хвилин менше щодня, людина протягом року отримує сотні годин на читання книг.

У сервісу є й інші можливості: можна визначити додатковий час на роботу, вивчення мов чи спортивну активність, кількість спалених калорій чи серій улюблених серіалів, які вдалося би переглянути.

Скористуйтесь калькулятором за посиланням та дізнайтесь свої результати!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики