Симпозіум Україна-НАТО в рамках Могилянських читань

У рамках Всеукраїнської наукової конференції «Могилянські читання 2016» студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у науковому симпозіумі на тему «Роль Північноатлантичного альянсу у створенні колективної системи безпеки та оборони в умовах глобалізму». Захід відбувся 6 грудня. На симпозіумі були присутні студенти та військовослужбовці, яких, у свою чергу,  привітали зі Святом Збройних сил України.

Серед гостей також були Голова координаційної ради Громадської ліги «Україна – НАТО» кандидат політичних наук, доцент Сергій Джердж, ректор ЧНУ ім. Петра Могили  Леонід Клименко та декан факультету політичних наук Олександр Шевчук.

Сергій Джердж розповів студентам про те, що Україна потребує більше просвітницьких програм з питань НАТО, бо за результатами опитувань 30 % рецензентів вважають НАТО агресивним блоком та не бачать агресії з боку Росії. Також він зауважив, що мають збільшитися витрати на оборону країни для збереження миру на нашій рідній землі.

Слово взяв і декан факультету політичних наук. Особливу подяку Олександр Володимирович висловив саме волонтерам, бо їхній вклад у допомогу бійцям АТО є надзвичайно великим.

????????????????????????????????????

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77